Internkamp

Havdur meldte forfall til treningskamp i siste liten. Kjører derfor internkamp i dag.

4. Serie runde 03.05.18 Riska-MIL 2-2

Sterkt bortepoeng mot Riska!

3. serierunde 18.04.18 Nærbo-MIL 1-1

2. serierunde 13.04.18 MIL-KLEPP 2-1

Serieåpning LURA-MIL 2-4

Tap i slaget om HOLA EIGÅ

Treningskamp LURA-MIL 15.03.18

Treningskamp STAAL-MIL

TAP mot Vidar 2

Seier i første treningskamp.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
19.08
18:00-19:30
Ryfylkehallen
MAN
19.08
19:30-21:00
Tau Kunstgress
TIR
20.08
19:30-21:00
Tau Stadion
TOR
22.08
18:30-20:00
Ryfylkehallen
TOR
22.08
19:30-21:00
Tau Stadion
23.08 19:00 Tau Kunstgress H
Midtbygdens - Riska -
02.09 19:00 Idrettsparken B
Egersunds 2 - Midtbygdens -
09.09 20:15 Hovedbane 2 kunstgress B
Sandnes Ulf 2 - Midtbygdens -
13.09 19:00 Tau Kunstgress H
Midtbygdens - Sunde -
19.09 18:00 Randaberg stadion B
Randaberg - Midtbygdens -
16.08 19:00 Tjelta stadion B  
Havdur - Midtbygdens 1 - 1  
13.08 19:00 Wintershall Dea banen B  
Hinna - Midtbygdens 4 - 0  
28.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Eiger 0 - 3  
20.06 19:00 Iglemyr gras B  
Austrått - Midtbygdens 3 - 2  
14.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Voll 8 - 1  
08.11 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Hinna -  
01.11 19:00 Bøgh Hafsø banen B  
Eiger - Midtbygdens -  
25.10 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Austrått -  
17.10 19:00 Voll stadion B  
Voll - Midtbygdens -  
14.10 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Vidar 2 -  
04.10 19:00 Hanabanen B  
Hana - Midtbygdens -  
27.09 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Hundvåg -  
19.09 18:00 Randaberg stadion B  
Randaberg - Midtbygdens -  
13.09 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Sunde -  
09.09 20:15 Hovedbane 2 kunstgress B  
Sandnes Ulf 2 - Midtbygdens -  
02.09 19:00 Idrettsparken B  
Egersunds 2 - Midtbygdens -  
23.08 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Riska -  
16.08 19:00 Tjelta stadion B  
Havdur - Midtbygdens 1 - 1  
13.08 19:00 Wintershall Dea banen B  
Hinna - Midtbygdens 4 - 0  
28.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Eiger 0 - 3  
20.06 19:00 Iglemyr gras B  
Austrått - Midtbygdens 3 - 2  
14.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Voll 8 - 1  
11.06 19:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 2 - Midtbygdens 6 - 3  
03.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Hana 3 - 2  
24.05 20:00 Faktabanen Hundvåg (Hundvåg kg 2) B  
Hundvåg - Midtbygdens 0 - 0  
15.05 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Randaberg 1 - 2  
10.05 18:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde - Midtbygdens 2 - 1  
06.05 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Sandnes Ulf 2 1 - 6  
29.04 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Egersunds 2 2 - 0  
04.04 19:00 Riska Kunstgress B  
Riska - Midtbygdens 3 - 1  
29.03 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens - Havdur 6 - 2  
20.03 19:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla - Midtbygdens 6 - 1  
14.03 18:30 B  
Tasta - Midtbygdens Idrettslag A-Lag -  
08.03 18:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens Idrettslag A-Lag - Sunde -  
21.02 18:30 B  
Randaberg - Midtbygdens Idrettslag A-Lag -  
13.02 18:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens Idrettslag A-Lag - Havdur -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift